Доставка

Після того, як ви оформите замовлення, наш консультант зателефонує вам, щоб уточнити перелік товарів, розмір, їх наявність та загальну суму до сплати. Обробка вашого замовлення розпочнеться після того, як будуть узгоджені всі ці деталі.

Можливий самовивів. По Україні інтернет-магазин Motoekip Ukraine доставляє замовлення за допомогою транспортної компанії Нова пошта. Відділення зручно розташовуються практично в кожному населеному пункті.

Доставка оплачується покупцем відповідно до тарифів перевізника. Менеджери “Motoekip Ukraine” підкажуть у скільки вона обійдеться або ви можете розрахувати її самостійно.

Доставка по Україні займає 1-2 робочих дні, не включаючи сезонні навантаження і форс-мажори.

Вартість послуг пошти починається від 70 грн. В середньому вартість доставки від 70 грн до 250 грн в залежності від ваги та об’єму посилки.

Після відправки вашого замовлення, ми надамо номер експрес-накладної, за якою ви зможете відслідковувати відправлення. Коли відправка прибуде на вибране вами відділення, Нова Пошта відправить смс-повідомлення. Замовлення необхідно забрати протягом 5-ти робочих днів з моменту прибуття, інакше вона автоматично буде повернена в магазин.

Кур’єрська доставка компанією Нова Пошта здійснюється на обрану вами адресу. Перед прибуттям, кур’єр Нової Пошти зв’яжеться з вами для уточнення часу та адреси доставки. Вартість такої доставки по тарифах Нової Пошти. Термін доставки 1-3 робочих дні.

Важливо!

При замовленні через Нову пошту отримувати посилки та здійснювати грошові перекази понад 5000 грн. можливо лише з паспортом.

Кошик